AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran ve Yönetim Kurulu üyesi Kadir Pınarbaşı, Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Nevsac firmasını ziyaret ederek Nevsac Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Ali Öbekli ile bir süre görüştü.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün; "Organize Sanayi Bölgemizdeyiz. Nevsac Boru Profil tesislerini, İl Başkanımız Ali Kemikkıran ile ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden ve şehrimize verdiği katkılarından dolayı hayırsever iş insanımız Mehmet Ali Öbekli beyefendiye teşekkür ediyoruz." dedi.

Nevşehir’in ve Türkiye’nin kalkınmasını katkı sağlayarak üst üste Türkiye’nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer aldığını ve bundan Nevşehirliler olarak gurur duyduklarını ifade eden AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran'da; “Üretime ve istihdama katkı sağlayan Nevsac firmasının kıymetli yöneticilerini ve çalışanlarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Hep birlikte ülkemizi daha güzel yarınlara el birliğiyle ulaştıracağız.” dedi.