Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) ve Mühendislik Jeolojisi Derneği iş birliğinde gerçekleştirilen “Ulusal Mühendislik Jeolojisi ve Jeoteknik Sempozyumu (MÜHJEO’2024)” Başkanı ve Mühendislik Jeolojisi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Remzi Karagüzel, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret etti.

Beraberinde Sempozyum Başkanı ve NEVÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mutluhan Akın, Mühendislik Jeolojisi Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Prof. Dr. Halil Kumsar, Prof. Dr. Mustafa Korkanç, Prof. Dr. Mahmut Mutlutürk, Prof. Dr. Recep Kılıç ve Prof. Dr. Reşat Ulusay ile NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i makamında ziyaret eden Mühendislik Jeolojisi Derneği Yönetim Kurulu ve Sempozyum Başkanı Prof. Dr. Remzi Karagüzel, sempozyumun düzenlemesinde vermiş oldukları destek ve katkılarından dolayı Rektör Aktekin ve yönetimine teşekkür etti.

Başkan Prof. Dr. Remzi Karagüzel ziyaretlerinde uluslararası düzeyde yerbilimleri mühendisliği alanında ve özellikle mühendislik jeolojisi ile jeoteknik konularında yapılan araştırma ve uygulamalardan elde edilen bilimsel bulguların ve teknik gelişmelerin ele alındığı sempozyum hakkında Rektör Aktekin’e bilgi verdi.