Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Çakır ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nevşehir Ticaret Borsa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret ederek işbirliğini geliştirmek istediğini söyledi.

Güçlü Türkiye yolunda, çalışarak, üreterek ve büyüme aşkıyla çalışmalarını sürdürecekleri ifade eden MÜSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Çakır, yaptığı konuşmada “Yeni yönetim kurulu üyelerimizi sizlerle tanıştırmak, sizleri tanımak ve karşılıklı iş geliştirmek amacıyla sizleri ziyaret etmek istedik. Biz iş insanları olarak Nevşehir'imizi ekonomik anlamda bir adım daha ileriye taşımak için sizler gibi duayen büyüklerimizle, sivil toplum kuruluşlarıyla güçbirliği ve işbirliği yapmak istiyoruz. Biz bir STK olarak yaşadığımız, kazandığımız Nevşehir'imize, bölgemize faydalı olabilecek her türlü işbirliğine hazırız. Nevşehir'imize katacağımız artı değerlerin ülkemizin de menfaatine olacağının bilincindeyiz. Bu anlamda bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz.” dedi.

Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, ziyarette MÜSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Çakır ile görüşerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Kurumlararası işbirliğinin önemine inandıklarını vurgulayan Salaş, kentin hak ettiği konuma ulaşabilmesi için sivil toplum kuruluşları arasındaki birlik ve beraberliğin önemine dikkati çekti.

Nevşehir Ticaret Borsası’nın yaptığı işler hakkında kısa bilgiler veren Borsa Başkanı İbrahim Salaş'ta; "Bugün sizleri Nevşehir Ticaret Borsamızda misafir etmekten mutluluk duyuyoruz. Başkan Ahmet Çakır beye ve yönetimde görev alan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaret sonunda MÜSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Çakır, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Sayın İbrahim Salaş'a kendi üretimi olan ve Kapadokya sıcak hava balonu şişesiyle hazırlanan üzüm kolonyası hediye etti.