Belediye başkanlığı görevi süresince Nar halkının hayatına dokunan hizmetleriyle Gerçek belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyen AK Parti Nar Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Süleyman Özçelik, "Nar Belediyesi olarak hizmette sınır tanımayıp sınırları zorladık ve Belediyemiz bütçesiyle kasabamız yollarını sıcak asfaltla buluşturduk." dedi.

Özçelik: "Yol Medeniyettir yol ferahlaktır..."

Nar kasabası halkının hayatına dokunan projeleriyle dikkat çeken AK Parti Nar Belediye Başkan adayı Süleyman Özçelik yaptığı açıklamasında; "Tüm kasaba merkezimizdeki tüm ana, ara ve bağlantı yollarını asfaltlayarak ulaşımda esneklik, tasarruf ve modernlik sağladık. 14 bin ton asfalt 10 bin ton pmt 8 km sıcak asfalt ile tamamı Belediyemizin imkanları ve bütçesi ile karşılandı. Gönülleri birleştiren yollar yapıyoruz. Kasabamıza hayırlı olsun. Gerçek belediyecilik parolasıyla "DURMAK YOK YOLA DEVAM...” diye konuştu.

Özçelik: ''Biz yaptık yine biz yapacağız''

Nar kasabasında yapılan yol çalışmalarının görüntülerini öncesi ve sonrası fotoğraflarıyla paylaşarak, yolun medeniyet olduğunu kaydeden Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, Nar'ın kalkınmasında, kasaba halkının hayat standardının yükselmesinde yolun önemli bir yerinin olduğunu belirterek, yolu kullanacak olan vatandaşların kazasız bir şekilde yolculuk yapmaları temennisinde bulundu.

İşte Öncesi ve Sonrasıyla Nar Kasabası Yolları...

ÖNCESİ

SONRASI

ÖNCESİ

SONRASI

ÖNCESİ

SONRASI

ÖNCESİ

SONRASI