Nevşehir Alperen Ocakları ve Büyük Birlik Partisi İl Başkanlığı Muharrem ayı ve Aşure Günü münasebetiyle, vatandaşlara aşure ikram etti.

Nissara Avm önünde yapılan aşure ikramına Büyük Birlik Partisi Nevşehir İl Başkanı Ramazan Kalkan, Alperen Ocakları İl Başkanı Ayhan Arkaz, Nevşehirli hayırsever iş insanı Mustafa Batmaz ve Alperen Ocakları tam kadro hazır bulunurken, halk yoğun ilgi gösterdi.

Büyük Birlik Partisi Nevşeihr İl Başkanı Ramazan Kalkan yaptığı açıklamada, “Büyük Birlik Partisi Nevşehir İl Başkanlığı ve Alperen Ocakları il başkanlığı ile birlikte, içinde bulunduğumuz Muharrem ayı ve Aşure Günü münasebetiyle Nevşehirli hemşehrilerimize aşure ikramında bulunduk. Birliğimize vesile olması duasıyla, Aşure günümüz mübarek olsun. Tüm Teşkilatlarımıza ve Hemşehrilerimize sağlamış oldukları katılım ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

Alperen Ocakları İl Başkanı Ayhan Arkaz da, “Böyle önemli bir günde programda bizi yalnız bırakmayan İl Başkanımız Ramazan Kalkan ve  hayırsever iş insanımız sayın Mustafa Batmaz başta olmak üzere katılım sağlayan dava arkadaşlarımıza halkımıza teşekkür ederiz” diye konuştu.