Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu 1. Müdürü Murat Demir’in tayinin çıkması nedeniyle adına veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğine Nevşehir Ceza İnfaz Kurumundan Sorumlu Cumhuriyet Savcısı Ömer Aksu, Nevşehir Cumhuriyet Savcısı Onur Küçükkaraca,  Nevşehir Denetimli Serbestlik Müdürü Ali Bayrak ve ceza infaz kurumu personeli katılım gösterdi.

Kurum Müdürü Murat Demir yaptığı veda konuşmasında “Görev yaptığım süre boyunca ceza infaz kurumumuzdaki personel arkadaşlarımızla güzel işler başardık, çalışmalarımızı sürdürdük, bu akşamki organizasyonda emeği geçen ve katılan tüm personel arkadaşlara ve yemeğe katılarak bizleri onurlandırmış olan Cumhuriyet Savcılarımıza ve Müdürümüze çok teşekkür ederim.”  ifadelerini kullandı.

Ardından Nevşehir Ceza İnfaz Kurumundan Sorumlu Cumhuriyet Savcısı Ömer Aksu yaptığı konuşmada Müdürümüzün görevi boyunca göstermiş olduğu emek ve gayret ile birlikte güzel işler başardıklarını belirterek yeni görev yeri olan Nevşehir Açık Ceza İnfaz Kurumunda da başarılı olacağını belirterek yeni görev yerinde başarılar diledi.

Konuşmaların ardından Cumhuriyet Savcısı Ömer Aksu ve Cumhuriyet Savcısı Onur Küçükkaraca tarafından Kurum Müdürü Murat Demir’ e hediyeleri takdim edildi. Program fotoğraf çekiminin ardından sonlandı.