Sağlık Bakanlığı SKS 2023 denetimleri kapsamında Nevşehir Devlet hastanesi denetlendi.

Hastane başhekimi Uzm. Dr. Macit Yalçın, "Oldukça keyifli ve verimli bir denetim süreci geçirdik. Dışardan bir bakış açısı ile hastanemizi görme fırsatımız oldu. Gün sonunda aldığımız olumlu geri dönüşler bizi ziyadesiyle mutlu etti. Hedefimiz insana hizmet eden bu kurumda her şeyin en iyisine ulaşmak. Elimizdeki fiziksel imkanları ve insan gücünü en etkin şekilde yöneterek insanınıza gerekli sağlık hizmetini en kaliteli, güvenli ve kolay ulaşılabilir bir şekilde sunmayı amaçlıyoruz.

Bu noktada görev alan, üzerine düşen tüm sorumlulukları canla başla çalırak yerine getirmeye çalışan servis ve birim sorumlusu arkadaşlarıma, kalite yönetim birimi çalışanlarımıza, birlik ve beraberlik içersinde çalıştığımız idareci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Yaklaşık 1500 çalışanı ile Nevşehir halkının sağlık gereksinimlerinin karşılanmasında çok büyük bir yeri olan hastanemizin çok daha iyi işlemesi için emeğini esirgemeyen temizlikten güvenliğine, hemşiresinden doktoruna tüm çalışanlarına verdikleri emekten dolayı ayrıca teşekkür ederim" dedi.