Etkinlik-Sen kurucu Nevşehir İl Başkanı Ersin Türk görevini, Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Leyla Yılmaz'a devretti.

Etkinlik-Sen kurucu Nevşehir İl Başkanı Ersin Türk yaptığı açıklamasında; "Değerli meslektaşlarım bugün itibari ile bulunmakta olduğum Etkinlik-Sen İl Başkanlığı görevimi sayın Leyla Yılmaz hanımefendiye devretmiş bulunmaktayım. Yine desteğimiz devam etmektedir. Bu zaman kadar yapmış olduğunuz katkıdan dolayı hepinize teşekkür ederim." dedi.

Yeni görev dağılımı ile birlikte Nevşehir Etkinlik-Sen'de Leyla Yılmaz Başkanlığında, İbrahim Uysal Başkan Yardımcılığına devam ederken Suat Üstünyer'de Başkan Yardımcılığına getirildi.

Etkinlik-Sen Nevşehir İl Başkanı Leyla Yılmaz; "Bu görevi layıkıyla yapcağıma inanarak Şehrimizi temsil görevini layık gören Genel Başkanımız Ali Koray Özandaç beyfendiye ve bu oluşuma öncülük yaparak bize alt yapı hazırlıklarını oluşturan Ersin Türk beyfendiye her zaman yanımızda olan ve destekleyen Etkinlik-Sen Üyelerimize Teşekkür ederim… Pandemi dönemiyle başlayan  Sendika oluşumumuz sektöredeki tüm meslektaşlarımızı bir araya getirirken aynı çatı altında yardımlaşma ve dayanışma içinde çalışma imkanları sunuyor..Turizmin cenneti olan Kapadokya bölgemizde tüm etkinlikler ve organizasyonlar adına gerekli tüm oluşumları sağlamak  için gereken görüşmeler, araştırmalar ve projeler devam etmekte ve bölgemiz her geçen gün bu alanda kendini geliştirmekte…Birlikten kuvvet, kuvvetten biz, bizden Etkinlik Sendikası doğar" dedi.