Nevşehir İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Ekipleri;

Nevşehir Merkez İlçemizdeki İcik Köyümüzde, Acıgöl İlçemizdeki Kozluca Köyümüzde, Avanos İlçemizdeki Karacauşağı ve Bozca Köylerimizde, Ürgüp İlçemizdeki Mazı Köyümüzde, Kozaklı İlçemizdeki Karasenir Köyümüzde, Gülşehir İlçemizdeki Alemli ve Şahinler Köylerimizde meydana gelen İçme Suyu Elektrik Arızaları giderilirken,

Avanos İlçemizdeki Sarılar Köyümüzde, Hacıbektaş İlçemizdeki Kızılağıl ve İlicek Köylerimizde, Kozaklı İlçemizdeki Akpınar Köyümüzde içmesuyu kanal hattı arızaları giderilmiştir.

Nevşehir Merkez İlçemizdeki Çardak Köyümüzde, Hacıbektaş İlçemizdeki Köşektaş Köyümüzde, Avanos İlçemizdeki Altıpınar Köyümüzde, Derinkuyu İlçemizdeki Kuyulutatlar Köyümüzde oluşan kanalizasyon kanal arızalarına müdahale edilerek sorun giderilmiştir.

Ayrıca;

Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Ekiplerince;

Merkez İlçemizdeki Özyayla Köyümüzde, Çavuşin-Paşabağ-Avanos çevresinde, Gülşehir İlçemizdeki Bölükören Köyümüzün giriş ve çıkışında ve Yeşilöz Köyümüzde trafik işaret levhaları bakım onarım ve yenileme çalışması yapılmıştır.

Göreme- Ortahisar yol yapım çalışmaları sebebi ile yol trafik işaret uyarı levhaları ile ulaşıma kapatılmış, güvenlik önlemleri alınmıştır.