Nevşehir İl Turizm Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısı Valilik toplantı salonunda ilgili kurum yöneticileri ve turizm sektör temsilcilerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) bünyesinde, Muğla’nın ulusal ve uluslararası alanda daha etkin tanıtımını sağlamak, tanıtıma yönelik sürdürülen iletişim süreçlerini güçlendirmek ve yürütülen faaliyetlerde koordinasyon sağlamak amacıyla oluşturulan İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu  toplantısı Nevşehir Valisi Ali Fidan Başkanlığında yapıldı.

Toplantıda, İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu gündeminde yer alan konular istişare edildi.

Turizmin geliştirilmesi için yapılan çalışmaların çok kıymetli olduğunu ve Nevşehir turizminin her açıdan geliştirilmesi için hep birlikte gayret gösterdiklerini ifade eden Vali Fidan, Nevşehir Kapadokya bölgesinin ulusal ve uluslararası alanlarda tanıtılmasında emeği geçen İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Toplantı katılımcıların karşılıklı olarak görüş alışverişinde bulunmalarının ardından sonra erdi.