Nevşehir Tabipler Odası Başkanı Belli Oldu. Op. Dr. Ferhat KORKMAZ başkan seçildi.

Nevşehir Tabip Odası'nın Olağan Seçimli Genel Kurulu 11 ve 12 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleştirildi. Sandık başına giden hekimler yeni dönem yönetimini belirledi.

Nevşehir Tabipler Odası Olağan Genel Kurulu seçimlerinde 2020-2022 yılları arasında Nevşehir Tabipler Odası Başkanlığı yapan ve 8 yıldır Özel Versa Hastanesinde K.B.B. Doktoru olarak çalışan Op. Dr. Ferhat Korkmaz, girdiği seçimi kazanarak Nevşehir Tabipler Odası Başkanlığı’ na seçildi.

Yapılan seçim sonucunda yeni yönetim; Op. Dr. Ferhat Korkmaz (KBB Hastalıkları Uzm.) başkanlığı’ nda, Uzm. Dr. İsmail Delipoyraz (Nöroloji Uzm.), Uzm. Dr. Adil Bozpolat (Çocuk Sağ. ve Hast. Uzmanı), Op.Dr. Sezen Varol (Kadın Has. Ve Doğum Uzm.) ve Op.Dr. Fatih Bozer (Üroloji Uzm.)’den oluştu.

Çakır görevi bırakmıştı...

Uzm.Dr. Yunus Emre Çakır yaptığı açıklamasında; "2022-2024 yılları arasında onur duyarak yaptığım Nevşehir Tabip Odası Başkanlığı görevimden 11 Mayıs 2024 Pazar günü ayrılıyorum. Büyük kongre delegesi olarak haklı mücadelemize devam edeceğiz. Hakkınızı helal edin." dedi.