İstanbul'da faaliyet gösteren Nevşehir Yuva Köyü Derneği tarafından düzenlenen futbol turnuvasında bugün final heyecanı yaşandı. Karşılaşmanın normal süresi 2-2 sona erdi.

15'er dakikalık iki uzatma devresinde gol sesi çıkmayınca penaltı atışlarına gidildi.

Şampiyonu penaltı atışları belirledi

Bozdağ Spor Penaltı atışlarıyla büyük mücadeleye sahne olan turnuvanın şampiyonu oldu.

Yuva Köyü Derneği Başkanı Uğur Tekin yaptığı açıklamasında; Bu turnuva, sadece futbol değil, aynı zamanda köyümüzdeki dayanışma ve birlik ruhunu da yansıtıyor. Finalin bu kadar heyecanlı geçmesi, tüm köyün bu organizasyona ne kadar sahip çıktığını gösteriyor. Gelecek yıl daha da büyük bir katılım ve coşkuyla turnuvamızı sürdüreceğimize inanıyorum

Seneye daha profesyonel yapacağimıza inanıyorum katılan tüm takınlara teşekkür ediyorum şampiyon olan bozdağ sporu tebrik ederim 2. Olan kaya spora’da yürekten kutluyorum" dedi.

.......................................................

İstanbul'da faaliyet gösteren Nevşehir Yuva Köyü Derneği tarafından düzenlenen futbol turnuvasında bugün final heyecanı yaşanacak. Final karşılaşmasına az bir süre kala takım kadroları da açıklandı.

Mert Demir Yuva Köyü Derneği Futbol Turnuvası final karşılaşmasında Kaya Spor-Bozdağ Spor bu akşam saat: 20.45 de Pendik Yenişehir Futbol Sahasında karşı karşıya geliyor. Turnuva finali, bu akşam 21:00'de canlı yayında sizlerle...

FİB Haber Canlı Yayınlayacak...

Bu nefes geçen mücadeleyi Yeşil Yuva derneği Facebook adresi ile Nevşehir'in en çok takip edilen internet haber gazetesi www.fibhaber.com'dan canlı yayınla takip edebilirsiniz.

Bozdağ Spor

Hakkı Koçyiğit

Kemal Gökpolat

Hamza Tanrıgül

İsa Tanrıgül

Salih Altıntaş

Ali Altıntaş

Hasan Altıntaş

Samet Altıntaş

Resul Altıntaş

Mustafa Tanrıgül

Samet Özcan

Murat Altıntaş

Kasım Kahraman

Şükrü Kaymak

Kaya Spor

Bilal Yerlikaya

Gökhan Yerlikaya

Fatih Yerlikaya

İsmail Yerlikaya

Murat Güçlü

Abdullah Koçyiğit

Haşim Büyükçelik

Samet Büyükçelik

Onur Aktaş

Recep Aktaş

Uğur Çelik

Alihan Koca

Osman Eryılmaz

HAKEMLER: 

Orta Hakem:

Kerem Can Övüç

Yan Hakemler:

Tolgahan Ustaalioglu

Özgür Yüksel

Final Maçına Davet...

Yuva Köyü Derneği Başkanı Uğur Tekin ; “ İstanbul’da yaşayan Yeşil Yuva Köyü gençlerimiz arasında birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirmek amacıyla düzenlemiş olduğumuz futbol turnuvasının bugün final maçı ve ödül töreniyle taçlandıracağız. Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz ve büyük ilgi gören turnuvamızı geleneksel hale getirmeyi düşünüyoruz." dedi.

Başkan Tekin, "Bu akşam saat 19:30 İle 21:30 arasında Kaya Spor ile Bozdağ Spor takımları arasında turnuvamızın final maçı oynanacak olup maç sonunda da ödül töreni yapılacaktır. Değerli Nevşehirli hemşehrilerimizi ve tüm Pendiklileri turnuva final maçımızı izlemeye davet ediyoruz” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=Mp8Y74xiB50