banner461

Nevşehir Başbakanımıza Hazır...

Nevşehir de, yarın ilimize gelecek olan Başbakanımız Prof.Dr.Sayın Ahmet Davutoğlu'nun büyük heyecanı yaşanıyor.

banner15
Nevşehir Başbakanımıza Hazır...
12 Aralık 2014 Cuma 20:51

banner517
banner134
Başbakanlık göreviyle şehrimiz Nevşehir'e ilk gelecek olan Sayın Davutoğlu ile büyük buluşma için geri sayım başlarken tüm hazırlıklar da tamamlandı.

Nevşehir Valiliği Emniyet Müdürlüğünce Gerekli tüm Sıkı Güvenlik tedbirleri alındı... 

Günlerdir devam eden hazırlıklar tamamlandı,  Kongrenin yapılacağı Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonu bir gelin gibi süslendi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider Sosyal paylaşım sitesinden; Nevşehir yarın için hazır Yeni Türkiye'nin Başbakanını bekliyor...Sn. Başbakanımızın katılımıyla İl Kongremiz 13 Aralık (yarın) Cumartesi saat 11'de.Düğünümüze bütün Nevşehir davetlidir. dedi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'de AK Şehir Pak Şehir Alını Açık AK Nevşehir'e Hoş Geldiniz Sayın Başbakanım Dedi...


Nevşehir Halkına Açık Davet:

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.M.Ali Tanrıver yaptığı açıklamasında ; Yarın Saat 11.00 da Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonunda Başbakanımız Prof.Dr.Sayın Ahmet Davutoğlu'nun katılımlarıyla 5. Olağan İl Kongresi Yapılacaktır. Bu Büyük buluşma ve tarihi güne Tüm halkımız davetlidir dedi.

NEVŞEHİRSPORUN BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLUNA VERECEĞİ FORMA HAZİR...

- Veeeeeee Bitti Yarın Sahibine Teslim Edilecek..Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehir sevdalısı - 7 yıl önce
başbakana forma hediye etmek güzel ama sormazlarmı adama milletvekili ve belediye başkanı arkadaşlar bu takım kaç yıldır profesyonel ligde yok neden kimse sahip çıkmıyor kuru kuru forma ile olmaz bu iş
Avatar
taraftar - 7 yıl önce
takım ptt lige kadar çıktı tabii vermek lazım