30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. yıl dönümü dolayısıyla Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş’ın ev sahipliğinde resepsiyon düzenlendi.

Nar Kasabasında bulunan Topuzluhan Restoranda düzenlenen resepsiyona; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş, Nevşehir AK Parti Milletvekili Yücel Menekşe, Nevşehir CHP Milletvekili Faruk Sarıaslan, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Vali Yardımcıları Ahmet Soley, Nevzat Sinan ve Hasan Erkal, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit ve Eşi, Belde Belediye Başkanları, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, daire müdürleri, şehit yakınları ve gazileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve davetliler katıldı.

Resepsiyonda; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş, davetlilerin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.

Vali Aktaş; “Davetimize icabet ederek geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum” diyen Vali Aktaş, katılımcıların 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik etti.

Vali Aktaş ve Eşi Songül Aktaş, masaları dolaşarak, tüm misafirleri ile sohbet ettiler.

Konukları, Şehit aileleri ve yakınları ile yakından ilgilenen Vali İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş, onlarla bir süre sohbet ederek, istek ve taleplerini dinledi.