30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yıldönümü dolayısıyla Nevşehir Valisi Ali Fidan ve eşi Fatma Fidan Hanımefendi’nin ev sahipliğinde resepsiyon düzenlendi.

Nevşehir Valisi Ali Fidan, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci yıl dönümü kutlamaları kapsamında il protokol üyeleri, şehitlerimizin kıymetli aileleri, kahraman gazilerimiz ve STK’larımızın katılımıyla, Jandarma Sosyal Tesislerinde düzenlenen kabul töreninde misafirlerini ağırladı.

Büyük Zaferin 101. Yılı 

Jandarma Sosyal Tesislerinde düzenlenen resepsiyonda Vali Ali Fidan ve eşi Fatma Fidan, davetlileri kapıda karşıladı. Vali Fidan, resepsiyon boyunca davetliler ile birlikte yakından ilgilendi.

ilimizde yaşayan her kesimden katılımın olduğu resepsiyon samimi bir atmosferde sohbetler gerçekleşirken, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın anlamına yaraşır bir şekilde halk ile devlet temsilcileri buluştu.

Resepsiyonda, Vali Fidan; “Davetimize icabet ederek geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi ve katılımcıların 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı tebrik etti.

Resepsiyonda masaları dolaşarak, konukları, şehit aileleri, yakınları ile gazilerimizle yakından ilgilenen Vali Fidan, onlarla bir süre sohbet ederek, istek ve taleplerini dinledi.