Nevşehir de Erşah Özel Güvenlik Eğitim Kurumu kayıt ve faaliyetlerine başlamıştır.

Emek Mahallesi Damat İbrahim Paşa Bulvarı No:57/ Z 01 (İtfaiye Karşısı) Merkez/NEVŞEHİR adresinde hizmete açılan Erşah Özel Güvenlik Eğitim Kurumu, silahlı silahsız temel ve yenileme eğitim eğitimi, hizmet içi silah atış eğitimini, kendi alanlarında deneyimli personeliyle veriyor.

Silahlı Silahsız Özel güvenlik sertifikası almak isteyenleri kurumumuza bekleriz. Gelin Siz de açılışa özel uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikası sahibi olun.

Nevşehir'de vatandaşların hizmetine sunulan Erşah Özel Güvenlik Eğitim Kurumu’nda özel güvenlik sertifikasını almak, artık çalışırken de mümkün olabilecek. Kurum bunun için çalışan vatandaşların mesai saatleri dışındaki boş zamanlarında da eğitim veriyor.

Açılışa özel indirimin yapıldığı kurumlarıyla ilgili açıklamada bulunan Kurumun Kurucu ve Yöneticisi Ersel Şahin “Silahlı ve silahsız özel güvenlik görevlisi olmak isteyen arkadaşlarımız ve özel güvenlik görevlisi olup, yenileme eğitimi almak isteyen arkadaşlarımız eğitim merkezimizi ziyaret edebilirler” dedi.

HİZMETLERİMİZ

  • PROFESYONEL EĞİTİM
  • SİLAHLI/SİLAHSIZ EĞİTİM
  • KALİTELİ HİZMET

Erşah Özel Güvenlik Akademisi olarak, güvenlik sektöründe kariyer yapmak isteyenler için en iyi eğitim ve destek hizmetlerini sunuyoruz.

NEVŞEHİR ÖZEL GÜVENLİK KURSU

ADRES: Emek Mahallesi Damat İbrahim Paşa Bulvarı No:57/ Z 01 (İtfaiye Karşısı) Merkez/NEVŞEHİR

İŞBİRLİĞİ VE DAYANIŞMA İÇİN İLETİŞİM Tel: 0 552 825 05 52 - 0 506 581 91 34 - 0 384 214 01 00

Instagram: ersah_ozel_guvenlik

www.ersahozelguvenlik.com

Editör: İbrahim UYSAL