Nevşehir'in en eski işletmelerinden olan Hanım Konağı şimdi yenilenen yüzü ve farklı bir hizmet anlayışıyla uzun bir aradan sonra kapılarını nostalji severlere açtı.

Şehrin içinde şehirden uzak hissi yaşayabileceğiniz Konakta; Türk kahvesi, Kumda kahve, soğuk kahve, demlik çay, gözleme, ev yapımı atıştırmalıklar, dondurma , rezervasyonlu kahvaltı programı ve daha birçok hizmeti alabilirsiniz.

Huzurun adresi çıkın çıkın gelin.....

Nevşehir'de Hanım konağı cafe & aile çay bahçesi, nezih ortamıyla keyifli çay sohbetlerinin yaşandığı bir mekan olarak sizleri bekliyor.

Hanım Konağı Kapadokya Kültür Merkezi yanı, Kültür parkı icerisinde 09.00-00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

“Gönül ne çay ister, ne çayhane, gönül muhabbet ister, çay bahane."

Gönül ne kahve ister ne kahvehane, gönül dost ister, kahve bahane. Eskiler böyle derdi. Mis gibi kahve ve çay kokusunu düşünün, en soğuk havada bile içimizi sıcacık ısıtan! Ne sohbetler olur, ne sohbetler... Her kafadan bir ses çıkar. Takımlar şampiyon yapılır. Enflasyon orada düşürülür. Hükümetler kurulur... Konu, komşu, arkadaş, dost orada hatırlanır. Orada gülünür orada ağlanır. Kaldı mı böylesi, diye soracaksınız şimdi. Kaldı, kaldı... Hem de en alasından kaldı, sevgili dostlar! Nevşehir'de Hanım konağı cafe & aile çay bahçesi yenilenen yüzüyle kendi eviniz çıkın çıkın gelin...

İletişim: 0 542 693 19 86

Adres: Sümer Mahallesi Millet Caddesi No:48 Merkez Nevşehir