Nevşehirli İş İnsanları Adnan Mumyakan, Ali Mumyakan ve Kadir Mumyakan tarafından kurulan Nissa Otomotiv Petrol bünyesinde açılan Bpet Akaryakıt İstasyonu bugün saat 14.00’de düzenlenen görkemli törenle Nevşehir Lale sanayi sitesi 4 blok no:1 adresinde hizmete girdi.

Mumyakan: “Nevşehir'imize bu istasyonu açmanın mutluluğunu yaşıyoruz" 

Bpet Akaryakıt İstasyonu açılışında konuşan Nissa Otomotiv Petrol A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Mumyakan; "Öncelikle Nissa Otomotiv Petrol A.Ş Mumyakan ailesi olarak Yüce Türk Milleti adına büyük anlam ve önem taşıyan böylesine önemli bir günde memleketimize BPET Akaryakıt İstasyonunu açmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Bu özel günde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyor açılışını yapacağımız istasyonunumuzun Nevşehir'imize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Balkan: 'BPET in Türkiye'deki 318 nci istasyonu Nevşehir'de açıldı'

Nissa Otomotiv Petrol A.Ş tarafından açılan akaryakıt istasyonunun açılış törenine çok sayıda davetli katılırken, açılışta konuşan BPET Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Balkan yaptığı konuşmasında; "Değerli Misafirlerimiz, Açılışımıza teşrif ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Bugün burada Yerli ve Milli Sermayesi ile 20 Yıldır Ülkemizin hizmetinde olan BPET in Türkiye'deki 318 nci, güzel Nevşehir İlimizdeki 5 nci istasyonunu hizmete sunmanın gurur ve mutluluğunu sizlerle paylaşıyorum. Bugün aynı zamanda milletimiz ve tarihimiz açısından da çok anlamlı bir gün. Bu anlamlı günde bizlerle işbirliği içinde Nevşehir İlimize bu güzel tesisi kazandıran Sn Adnan, Mehmet Ali ve Kadir Mumyakan Beylere teşekkür ediyorum. 20 Yıldır halkımıza kaliteli ve güvenli akaryakıtı güleryüzlü hizmet anlayışıyla sunan Firmamız açmakta olduğumuz Nissa Otomotiv Petrol ile Nevşehirli vatandaşlarımıza aynı anlayışla hizmet verecektir. " dedi.

Savran: "Bizi onurlandırıyor ve gururlandırıyor"

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran'da, "Öncelikle şehrimize bu güzel tesisi kazandırdıkları için Nissa Otomotiv Petrol A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Mumyakan nezdinde şirket ortakları Mumyakan kardeşlere teşekkür ediyorum. Şehrimize bu tür yerlerin açılması bizi onurlandırıyor ve gururlandırıyor. Yeni istasyonunumuzun Nevşehir'e ve Ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diler, selam ve saygılarımı sunarım." dedi.

Konuşmaların ardından kesilen kurban ve Hafız Mahmut Kemikkıran hoca tarafından açılış duası okundu. Duadan sonra benzin istasyonun açılışı Nevşehir protokolü tarafından yapıldı.

KATILIM YOĞUN OLDU

Dualarla gerçekleştirlen tesisin açılışına Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Hacıbektaş Kaymakamı İbrahim Engin Şenay, Avanos Belediye Başkanı Alper Celal İbaş, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Atıok, Kozaklı Belediye Başkanı Av. Akif Kabukcuoğlu, Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız, NTSO Meclis Başkanı M.Ali Öbekli, Nevşehir TSO Başkan Vekili Habil Uluer, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı,  Ülkü Ocakları İl Başkanı Musa Şevik, BPET Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Selahattin Balkan, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdoğan Korkutmaz, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, Kızılay Şube Başkanı Ercan Civelek, Halis Uluer Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Halis Uluer, İş insanları Musa Ertaş, Hamza Köybaşı, Necdet Civelek, Esat Özaltın, Serdar Erdoğan, Kenan Pınarbaşı, MHP 25. dönem Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol, Nevşehir Eskimeyen Dostlar Derneği Başkanı Hasan Çekinir, çok sayıda çarşı ve sanayi esnafları ile davetli topluluğu katıldı. 

Nissa Otomotiv Petrol Bpet akaryakıt istasyonu

ADRES: Lale san sitesi 4 blok no:1 Nevşehir

detail-photo-fancybox-1detail-photo-fancybox-2detail-photo-fancybox-3