Nar - Baş mahalleden, Nedim kızı, Nevşehir İl Özel İdaresi personellerinden Makbule Elkatmış (35) Kayseri-Nevşehir karayolu Bozca köyü yakınlarında akşam saatlerinde meydane gelen elim trafik kazasında yaşamını yitirdi.  Cenazesi Öğle Namazından sonra Nar - Eyüp Sultan Câmiinden kaldırılacaktır.

3 Çocuk annesi 35 yaşındaki Makbule Elkatmış'ın vefat haberi başta ailesi, sevenleri, İl Özel İdaresindeki çalışma arkadaşları ve tüm Nevşehirlileri derinden üzdü.

AK Parti İl Başkanı Kemikkıran'dan Taziye mesajı

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran,  trafik kazasında hayatını kaybeden Makbule Elkatmış için bir taziye mesajı yayımladı.

İl Başkanı Kemikkıran, "2017-2018 yılında Partimizin Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığında ilçe sekreteri olarak görev yapan mesai arkadaşımız Makbule Elkatmış’ın elim bir trafik kazasında vefat ettiği haberini büyük bir teessürle öğrendim. Merhuma Allah'tan rahmet; ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum." dedi.

Nevşehir Milletvekili Çalışkan'dan taziye mesajı

Bu akşam saatlerinde Nevşehir-Kayseri yolunda meydana gelen kazada hayatını kaybeden Makbule Elkatmış için taziye mesajı yayınlayan AK Parti Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan; "2017-2018 yılında Partimizin Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığında ilçe sekreteri olarak görev yapan mesai arkadaşımız 3 çocuk annesi Makbule Elkatmış’ın elim bir trafik kazasında vefat ettiği haberini büyük bir teessürle öğrendim. Makbule kardeşimizin mekanı cennet olsun. Allah Rahmet Eylesin… Rabbim ailesine ve sevdiklerine sabır versin." dedi.

Genel Sekreter Duru Taziye Mesajı Yayınladı.

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru, Akşam saatleri meydana gelen trafik kazası sonucu vefat eden Özel İdare personeli Merhume Makbule Elkatmış İçin  taziye mesajı yayınladı.

 Duru: "İl Özel İdaremizde görev yapan Makbule Elkatmış akşam saatlerinde trafik kazası geçirerek vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına sabru cemil diliyorum. " dedi.

Allah Rahmet Eylesin.

FİB Haber Merkezi olarak Merhumeye Allah’tan Rahmet Kederli ailesine ve sevenlerine Başsağlığı dileriz.

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun 

“Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz”

Açıklaması:

Sabredenler o kimselerdir ki, kendilerine bir sıkıntı, veya bir belâ veya hoşa gitmeyen bir şey geldiğinde:  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” derler. Yani bu davranışlarıyla Allah’a döneceklerini ifade eder, kendilerinin Allah’ın kulları olduklarını, Onun, dilediğini yapabileceğim kabul ederler.