Nevşehirli hayırsever iş adamı Yaşar Eroğlu tarafından Derinkuyu Belediyesi ile Özlüce köyü muhtarlığına vatandaşların en acılı gününde onlara yardımcı olmak amacı ile taziye çadırı gönderdi.

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy yaptığı açıklamasında, "Sosyal belediyecilik anlayışıyla yürüttüğümüz çalışmalarımız kapsamında yakınlarını kaybeden değerli vatandaşlarımızın taziyelerini rahat bir ortamda kabul etmesi için başlattığımız taziye çadırı kurma çalışmalarımıza destek vererek ilçemiz Belediyesine taziye çadırı bağışında bulunan Nevşehirli hayırsever iş insanımız Sayın Yaşar Eroğlu beye şahsım ve halkım adına teşekkürlerimi sunuyorum. Allah kendisinden razı olsun" dedi.

Derinkuyu ilçesine bağlı Özlüce köyünün sevilen muhtarı Hasan Gözderesi'de, köy muhtarlığına taziye çadırı bağışında bulunan Nevşehirli hayırsever iş insanı Yaşar Eroğlu'na teşekkür etti.

Bizlerde FİB Haber ailesi olarak, Nevşehirli gururumuz Saygıdeğer hayırsever İş insanı Yaşar Eroğlu'na teşekkürlerimizi sunuyoruz.