Kamile ve Mehmet Güngör çiftinin biricik kızları Sinem Güngör ile Funda ve Hüseyin Yapar'ın değerli evlatları Talat Yapar hafta sonu düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi.

Genç çifti bu mutlu gününde Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, Nevşehir Eski İl Telekom Müdürü Yavuz Yapar, Cumhuriyet Savcısı Alp Giray Yapar, Kapadokya Havalimanı Müdürü Serdar Yılmaz, İl Genel Meclis Üyesi Haydar Çiftçi, protokol üyeleri, Bünyan Eski Belediye Başkanı Mehmet Özmen  ile her iki ailenin çok sayıda eş dost ve akrabaları yalnız bırakmadılar.

Güngör ve Yapar ailelerinin değerli evlatları Sinem ve Talat yapar çifti birlikte bir ömre “Evet” dedi.

Davetlileri kapıda karşılayan Güngör ve Yapar  aileleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlerine teşekkür ettiler. 

Çiftin nikahını Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran kıydı. 

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran nikahın ardından yaptığı konuşmasında; "Böyle güzel bir toplulukla böyle bir hayırlı işe şahadet etmek için bizlere bir araya getiren cenabı hakka hamd ediyorum. Her işte olduğu gibi bilhassa evlenme ve nikah akdinde biricik örneğimiz Peygamber Efendimize (S.A.V.) selam ederim. Bizim kültürümüzde sevinçler paylaşılınca çoğalır, üzüntüler paylaşılınca azalır. Biz burada Sinem ve Talat Yapar’ın mutluluklarını paylaşmaya geldik. Evlenmek Hz. Adem’den bu yana peygamberlerin sünneti, Cenabı Hakk’ın da bir emridir" diye konuştu.

Günün kahramanları Sinem ve Talat Yapar çifti "Bu en mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz" dediler.

FİB Ajans Organizasyon olarak Sinem ve Talat Yapar Çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.