Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Meclis Başkanı M. Ali Öbekli, Başkan yardımcısı Habil Uluer,  Ticaret Borsası (NTB) Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehir Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı İlhan Kahraman ve yönetimi MHP İl Başkanı Adnan Doğu'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni yönetimi kutladı.

NTB Başkanı İbrahim Salaş yaptığı açıklamada, “Milliyetçi Hareket Partimizin kıymetli il başkanı Adnan kardeşimize, iş dünyamızı temsilen kendisini ve kıymetli yönetim kurulu üyesi dostlarımızı ziyaret etmiş bulunuyoruz” dedi.

“BUGÜNE KADAR OLDUĞU GİBİ BUGÜNDEN SONRA DA ŞEHRİMİZE BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ”

Konuşmasında, sağduyu ile birlik ve beraberlik mesajı veren Salaş, sözlerine şöyle devam etti:“Konrede güven tazeleyen Adnan Başkanımıza her şeyden önce başarılar diliyorum, Cenab-ı Allah hayırlı hizmetlere vesile kılsın. Adnan kardeşimiz, Nevşehir eşrafından sevilen, sayılan, güvenilen, geçmişten beri tanıdığımız dostumuz bu açıdan mutlu olduk. Zaten tüm siyasi partilere de bu yaklaşım içerisinde bulunuyoruz. Sağduyu ile inşallah bu şehrimize birlikte hizmet etmek amacıyla bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Cenab-ı Allah hizmet etmeyi nasip eylesin. Tekrar hayırlı uğurlu olsun.”

“BU MEMLEKET İÇİN NE YAPILMASI GEREKİYORSA HER ŞEYE HAZIRIZ”

MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ziyaretinizden dolayı yönetim kurulu adına çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Gerçekten ziyaretiniz bizi çok onurlandırdı. Her zaman yanımızda olduğunuzu hissettiriyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun. İnşallah birlikte güçlü bir şekilde bu memleket için ne yapılması gerekiyorsa biz de her şeye hazırız” diye konuştu.

Ziyarette, NTSO Meclis Üyesi Faruk Özaltın ,İlhan Kahraman, Yavuz Göncü, Ulutaş Dirlik, Avni Parmaksız, Ali Taşkıran da hazır bulundu.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı ile sona erdi.