Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş; "2023 yılı sonunda Ortahisarımızda bulunan 1.211 mesken doğalgaza kavuşmuş olacak" dedi.

Başkan Ateş: "Her zaman, söz verdiğimiz gibi…"

Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar ki tüm çalışmalarımızda bizleri mahcup etmeyen Rabbimize şükürler olsun. Bize güvenerek Ortahisarımızı bize emanet eden ve bizleri yetkilendiren halkımızdan da Allah razı olsun.

Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım A.Ş., kasabamızdaki gaz testlerini başarılı bir şekilde tamamlamış olup, yarın (26 Ekim 2023) sabahtan itibaren meskenler için doğalgaz servis kutusu montaj çalışmalarına başlayacaktır. Evlerinin önüne doğalgaz kutusu montajı yapılacak tüm vatandaşlarımız, yetkili firmalarla irtibata geçerek iç tesisatlarını tamamlatıp doğalgazlarını güvenle kullanmaya başlayabilirler. Böylece bu yılın sonunda Ortahisarımızda bulunan 1.211 mesken doğalgaza kavuşmuş olacaktır.

Bu vesileyle Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım A.Ş. yetkililerine ve emeği geçen herkese kasabamız adına teşekkür ederiz. Hayırlı uğurlu olsun…" dedi.

#OrtahisarKazanıyor #HizmetBelediyeciliği