Öz Sağlık İş Sendikası Nevşehir Şubesi tarafından dün akşam düzenlenen Temsilciler ve komitelerde görevli isimlerin Ekim ayı istişare toplantısına Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan katıldı.

Toplantıya ilişkin olarak bir açıklama yapan Öz Sağlık İş Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Muhammet Fatih Mutlu “Temsilcilerimiz ve komitelerimizde görevli arkadaşlarımız ile Ekim ayı toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızda Ak Parti Nevşehir Milletvekilimiz Emre Çalışkan’ı misafir ettik. Yetkili olduğumuz kurumlarla ilgili verimli istişarelerde bulunduk.
Her zaman yanımızda olduğunu ve olacağını ifade eden vekilimize toplantımıza teşriflerinden dolayı teşekkür eder çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dileriz” dedi..

Ak Parti Milletvekili Emre Çalışkan ise yapılan toplantıdan ve istişarelerden büyük mutluluk duyduğunu ifade ederken “ Daha önce sağlık alanında çalışmış bir Milletvekili olarak tüm sağlık çalışanlarımızın sahada yaşadığı problemlere çözüm üretmek, karşılıklı konuları istişare etmek için katıldığımız toplantımız hayırlara vesile olsun.” dedi.