banner461

Nevşehir Belediye Sarayı İçin Harfiyat İşlemleri Başladı

Nevşehir’de Eski Devlet hastanesi ve kadın doğum ve çocuk hastalıkları hastanesinin yıkımının hemen ardından otopark sorunu yaşayan vatandaşların hücumuna uğrayan alanda araçlarını park eden vatandaşlar bu sabah park için geldikleri alanda büyük bir süprizle karşılaştılar.

banner15
Nevşehir Belediye Sarayı İçin Harfiyat İşlemleri Başladı
03 Ocak 2013 Perşembe 10:42

banner517
banner134

 Nevşehir Belediyesi Zabıta ekiplerince Yıkılan Nevşehir eski Devlet hastanesi yerinde park edilen araçlara bugün izin verilmedi.

Bunun üzerine kısa süreli şaşkınlık yaşayan vatandaşlar araçlarını nereye park edeceklerinin kaygısını yaşadılar.

FİB Haber Merkezinin edindiği bilgiye göre yıkılan bu alan içinde yapılması planlanan Nevşehir Belediye Sarayı ve Ticaret kompleksi için bugün Grayderlerin gelerek ilk harfiyat çalışmalarına başladı.

Tamamlandığında İlimiz merkezine son derece modern bir belediye binasının yanında, ticaret kompleksi kazandıracak olan eski kadın doğum hastanesi alanındaki yapıların ihalesi 23 Kasım 2012 tarihinde yapılmıştı.

İçerisinde yer alacak olan Otopark, Belediye konferans salonu ve fuaye salonu, Fotoğraf Stüdyosu, gelin damat odası ve belediye birimlerinin kullanacağı ofislerin belediyeye kalacağı alanda ayrıca çok sayıda mağaza, bilet satış stantları ve Alışveriş merkezi alanları de bulunacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
esnaf belediye - 9 yıl önce
esnaf belediye tükkan yapar. otopark yapılmasa vatandaşa hizmet olur. vatandaşın gözünü boyamak daha kolay. gerçek hizmet ihtiyaç duyulan kamu hizmeti yapılmasıdır.
Avatar
Sukuti - 9 yıl önce
ben bir kez bile buraya aracımı park etmedim ancak"nevşehirde eski devlet hastanesi ve kadın doğum ve çocuk hastalıkları hastanesinin yıkımının hemen ardından beleşçilerin hücumuna uğrayan alanda...." haberde geçen beleşçi sıfatını çok kınıyorum.el insaf.
Avatar
sukutiye cevap - 9 yıl önce
nevşehirde yaşanları yolunacak kaz gören zihniyet. kamu kuruluşu kamu hizmeti yapar!! herkesin ve herşeyin ücretlendirilmesi sömürüdür.
Avatar
MALİ - 9 yıl önce
nevşehir'in büyük bir meydana ihtiyaci vardi, alti otopark, üstü meydan
Avatar
Tahir S. - 9 yıl önce @MALİ
doğrudur memmet ali
Avatar
Bayram Ulkat - 9 yıl önce
nankörlük etmeyelim nevşehir şehre benzedi bugüne kadar yapılanlarla. burayada yapılacak belediye sarayı ile büyükşehire benzeyecek, aç açık kimse kalmayacak daha ne istiyorsunuz !!!