banner461

Nevşehirli Hayırseverimiz İsmet Aytekin’den Eğitime Tam Destek

Nevşehirli Hayırsever hemşerimiz İsmet AKTEKİN eğitime katkıya devam dedi

banner15
Nevşehirli Hayırseverimiz İsmet Aytekin’den Eğitime Tam Destek
31 Aralık 2012 Pazartesi 16:37

banner134

 Teşekkürler İsmet AKTEKİN

 

Nevşehirli Hayırsever hemşerimiz İsmet AKTEKİN tarafından Kozaklı İlçesine yapılan ve hizmete açılan 114 öğrenci kapasiteli kız öğrenci pansiyonu ile başlayan Nevşehir eğitimine desteği  nakdi katkı ile devam etmektedir.

 

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün okul ismi değişikliği projesi doğrultusunda, hayırsever hemşerimiz Sayın İsmet AKTEKİN’ in ağabeyinin ismi, mezun olduğu okul olan Nar Barbaros Ortaokuluna verilecektir. Bugün Konuyla ilgili olarak Nevşehir Valisi Abdurrahman SAVAŞ, İl Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur BÜYÜKFIRAT ve hayırsever İsmet AKTEKİN arasında 275.000 TL tutarında nakdi yardım protokolü daha  imzalanmıştır.

 

FİB Haber Merkezi olarak değerli hayırseverimize Nevşehir Eğitimine yapmış olduğu katkılardan dolayı şükranlarımızı sunuyor ve kutluyoruz.

Kaynak:Nevtes.Org


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Sukuti - 10 yıl önce
sayın büyüğümüz şöyle şehir dışından hastane için gelenler için apart tarzı konaklama evi yaptı rsaydı. ülkemizin buna çok ihtiyacı var fakir fukara garip guraba hastane bahçelerinde ya da otellerde sefil oluyorlar. duyarlı vatandaşlarımızın buna yönelmesini rica ederim.
Avatar
ziyaretçi - 10 yıl önce
işte insan gibi insan gelecek nesillerimiz böyle insanları örnek alır