banner461

AK Parti Genel Merkezi Onlara Nasıl Bakacak?

AK Partinin ve Nevşehir’in tarihinde ilk kez bir partiye 55 isim Milletvekilliği aday adaylığı için başvurdu. Peki bu isimler arasında seçim kaybetmişlere parti genel merkezi nasıl bakacak, Milletvekilliğini, yerel seçimleri kaybetmiş isimlere parti genel merkezi yeni bir şans tanıyabilecek mi?.

banner15
 AK Parti Genel Merkezi Onlara Nasıl Bakacak?
02 Mart 2015 Pazartesi 17:02

banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Partinin ve Nevşehir’in tarihinde ilk kez bir partiye 55 isim Milletvekilliği aday adaylığı için başvurdu. Peki bu isimler arasında seçim kaybetmişlere parti genel merkezi nasıl bakacak, Milletvekilliğini, yerel seçimleri kaybetmiş isimlere parti genel merkezi yeni bir şans tanıyabilecek mi?.

O isimlerin başında haliyle iki dönem Nevşehir Milletvekilliği yapan Rıdvan Köybaşı var. Köybaşı 2 dönemlik milletvekilliğinin ardından Nevşehir belediye başkanlığına da aday adayı olmuştu ve aday konulmamıştı.

Mahmut Dede’de Köybaşı gibi Milletvekilliğini kaybedenlerden. Bir dönemlik milletvekilliğinin ardından uzun süre kamuoyunun önüne çıkmayan Dede’nin de AK Partinin Kaybedenler Kulübünde yer alışı dikkatleri çekiyor.

Öte yandan ilçelerinde seçim kaybeden Kozaklı ilçesinin iki dönem belediye başkanlığını yapmış ismi Erdoğan Çelik, Kozaklı eski ilçe başkanı Ahmet Ensonra,  gibi isimlere yeni bir şansın verilip verilmeyeceğini Nisan ayında Nevşehir kamuoyu görecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ak partili - 8 yıl önce
milletin istediği hizmet hizmet için köybaşı.icraatları ortadadır.
Avatar
çakır - 8 yıl önce
erdoğan çelik dediğiniz adam kozaklıyı nevşehiri dünyaya duyurdu.tabiki milletvekilliği onun hakkı.kimse yokken o vardı bu partide
Avatar
çiftçi - 8 yıl önce
rıdvan köybaşı seçim kaybetmedi avanos eski belediye başkanı mustafa körükçü haberinize daha uygun