banner461

AK Parti Nevşehir teşkilatlarında Uğur Işılak heyecanı

AK Parti Nevşehir teşkilatlarında Teşkilat Akademisi Mahalle programında Uğur Işılak ile heyecan devam ediyor.

banner15
AK Parti Nevşehir teşkilatlarında Uğur Işılak heyecanı
17 Mart 2022 Perşembe 12:44

banner517
banner134

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığınca düzenlenen programda sırada mahalle başkanları ve yönetimlerinin yer aldığı “Teşkilat Akademisi Mahalle Yönetimleri” var.

AK Parti AR-GE ve Eğitim’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, “Türkiye’nin 81 ilinde yaklaşık 93 bin teşkilat mensubuna 3 ay süren eğitimler verdik. Eğitimler, alanında uzman ve kamuoyunun da çok iyi tanıdığı isimler tarafından verildi. AK Parti ailesi olarak geçtiğimiz 3 ay içerisinde Türkiye’nin her köşesinde adı eğitim de olsa bir araya gelmenin ve sayın Cumhurbaşkanımızın sürekli ifade ettiği üzere “bir olmanın, iri olmanın, diri olmanın” sevincini yaşadık. İl ve ilçe yöneticilerinin eğitimini tamamlayan partimiz şimdi de Mahalle Başkanları ve Yönetimlerini eğitim programına alıyor." dedi.

“Teşkilat Akademisi Mahalle” Eğitim Programı 81 ilde 32 bin 91 mahalleyi kapsayacak şekilde 170 ayrı lokasyonda gerçekleştirilecek. Program neticesinde toplam 138.821 mahalle yönetimimize (ana kademe-kadın kolları-gençlik kolları olmak üzere 3 kademe) eğitim verilmesi hedefleniyor. Dersler illerimizin durumuna göre Cumartesi ve Pazar günleri her ilde tek gün eğitim şeklinde gerçekleştiriliyor. Her ilde toplam 4 ders veriliyor. Eğitimler 5 Mart tarihinde başladı. 8 haftalık bir programın ardından sona erecek.

Dersler: Teşkilatçılık: Tecrübe Paylaşımı Siyasal İletişim ve Yeni Medya Kişisel Gelişim: Etkili İletişim Motivasyon

Teşkilat Akademisi’ne katılımcılar Uğur Işılak Motivasyon Ali Ercoşkun Teşkilatçılık Tecrübe Paylaşımı, Tarkan Zengin Etkili İletişim Hikmet Genç Siyasal İletişim ve Yeni Medya

"Bu hikayenin kahramanı sensin"

Tarih: 19 Mart 2022 Cumartesi 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.