banner461

Gebze ve Kartal'da Nevşehirli Başkanların dönemi sona erdi

Aslen Nevşehirli olan AK Parti Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve CHP'li Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar aday gösterilmedi.

banner15
Gebze ve Kartal'da Nevşehirli Başkanların dönemi sona erdi
05 Şubat 2019 Salı 14:42

banner517
banner134

İkişer dönem Belediye Başkanlık görevinde bulunan Aslen Nevşehir'in Uçhisar kasabası nüfusuna kayıtlı AK Parti Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ile Nevşehir'in Gülşehir ilçesi nüfusuna kayıtlı CHP'li Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar aday gösterilmedi.

Kocaeli'nin Gebze ilçesinin AK Parti'li Belediye Başkanı Adnan Köşker ustalık dönemi için koltuğunu koruyamazken, yine Partisi tarafından bu dönem aday gösterilmeyen İstanbul'un CHP'li Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz bundan sonra hayatına Altınok olarak devam edeceğim dedi. Öte yandan Altınok Öz'ün yeniden aday gösterilmemesini protesto eden bir grup partili, CHP önünde gösteri düzenledi.

Kartal Belediye Başkanı Öz'ün aday gösterilmemesi Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde de yankı uyandırdı. En çok Gülşehir'de bulunan Kartal Otel'in sonraki dönemki akıbetinn ne oalcağı merak ediliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.