banner461

MHP’den BBP’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Büyük Birlik Partisi Nevşehir İl Başkanı A. Yavuz Uluer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

banner15
MHP’den BBP’ye Hayırlı Olsun Ziyareti
22 Aralık 2012 Cumartesi 17:52

banner134

 Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Av. Serkan Bedirhanoğlu ve yönetim kurulu üyelerini Büyük Birlik Partisi İl Başkanı A. Yavuz Uluer ve Merkez ilçe başkanı Fatih Sağlamkardeş parti il binasında ağırladı.

Büyük Birlik Partisi il Başkanı Uluer’in gerek il başkanlığı görevine getirilmesi gerekse Hac’dan dönmesi dolayısıyla bu ziyareti yaptıklarını dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Av. Serkan Bedirhanoğlu, “Milliyetçi Hareket Partisi ile Büyük Birlik Partisi taban olarak birbirine yakın iki parti. Gerek ülke gerekse yerel gündeme dair karşılıklı görüş alışverişinde bulunmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle bir kez daha İl Başkanımıza ve yönetimine başarılar diliyoruz” dedi.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı A. Yavuz Uluer ise; Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bu arada ziyarette MHP’li heyete zemzem ve hurma ikramında da bulunuldu.

Haber :Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
abdullah harun - 10 yıl önce
ha şimdi oldu..ne güzel mhp ilbaşkanımızı tebrik ediyorum..böyle görüntülere özlem duyar olduk..negüzel oldu..