banner461

Milletvekili Açıkgöz'ün Yoğun Pazartesi Mesaisi...

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün yoğun çalışma mesaisinde vatandaşlarla buluşması ve ziyaretleri sürüyor.

banner15
Milletvekili Açıkgöz'ün Yoğun Pazartesi Mesaisi...
06 Temmuz 2021 Salı 15:02

banner517
banner134

AK Parti İl binasında vatandaşlarla bir araya gelerek öneri, talep ve şikayetlerini dinleyen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, AK Parti’nin en önemli vasıflarından biri olan istişare kültürümüzle, hemşerilerimizle AK Parti Nevşehir İl Başkanlığımızda da buluşmaya, çözüm önerileri üretmeye gayret ediyoruz..." dedi.

Halk buluşmasının ardından Dominik Cumhuriyeti’nin Ankara Büyükelçisi Elvis Antonio Alam Lora ve beraberindeki heyetle bir araya gelen  Milletvekili Açıkgöz; Nevşehir’in tarihi, Kapadokya bölgesi turizmi ve tarım potansiyeli ile çok önemli bir kent olduğunu belirterek iki ülke arasındaki ilişkileri güçlendirmek istediklerini söyledi. Görüşme, karşılıklı iyi dilek ve başarı temennisinde bulunulmasının ardından son buldu.

Milletvekili Açıkgöz günün son ziyaretinde, Nevşehirli İş insanı Atıf Yılmaz’ın merhum babası için taziye ziyaretinde bulunmasının ardından sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.