banner461

Milletvekili Gizligider'e Avanos İlçesinde Büyük İlgi

​AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, Avanos ilçesi kent merkezinde esnafı ziyaret ederek, istek ve talepleri dinledi.

banner15
Milletvekili Gizligider'e Avanos İlçesinde Büyük İlgi
10 Şubat 2018 Cumartesi 19:56

banner517
banner134
Dün Gülşehir ilçesinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider bugünde Avanos ilçesiyle gelenekselleşen ziyaretlerini sürdürdü.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, Avanos ilçesi kent merkezinde esnafı ziyaret ederek, istek ve talepleri dinledi.

Gizligider," Avanos İlçemizde Devletimiz payidar olsun..." diyor.

Gizligider, “AK Parti olarak her zaman önceliğimiz milletimizin refahı. Esnafımız, bizler için her açıdan çok önemli. Hem istihdam yaratma hem toplumun önemli bir parçasını oluşturma hem de ülkemiz içindeki ekonomik çarkların dönmesini sağlayan esnafımızın sorunlarına yönelik sık sık kendileriyle bir araya gelmeye çalışıyoruz. Dinlediğimiz talep ve sıkıntıları, hükümetimize ve partimizin yetkili organlarına iletiyoruz. Kısa bir süre içinde asgari ücret desteğinden teşviklere kadar pek çok düzenlemeyi içeren bir torba yasayı TBMM’de ele alacağız. Çalışan, büyüyen ve güçlenen Türkiye’den, dost düşman herkes çekiniyor. İnşallah el birliğiyle hep birlikte daha çok çalışacak hem büyüme rakamlarımızı hem de vatandaş ve esnafımızın refahını çok daha üst noktalara taşıyacağız ” dedi.

Avanosluların kendilerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı memnunitiyetini dile getiren AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, "Avanos çarşısı ve sanayiinde herkesle kucaklaştık. Yaşlısı genci, esnafı işçisi herkesin ağzından dökülen aynı cümle: Devletimiz payidar olsun..." dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.