banner461

Nevşehir'de Başbakana sürpriz pankart

Nevşehir'de Başbakan'a sürpriz karşılama ...AK Parti Nevşehir İl Kongresinin yapılacağı Damat İbrahim Paşa Salonunda Başbakan Ahmet Davutoğlu sürpriz bir pankartla karşılandı.

banner15
Nevşehir'de Başbakana sürpriz pankart
13 Aralık 2014 Cumartesi 10:37

banner517
banner134
Nevşehir'de Başbakan'a sürpriz karşılama ... AK Parti Nevşehir İl Kongresinin yapılacağı Damat İbrahim Paşa Salonunda Başbakan Ahmet Davutoğlu sürpriz bir pankartla karşılandı. Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonunda Açılan pankartta Osmanlıca " Seni Seviyoruz Güzel İnsan Ahmet Davutoğlu" yazısı  yazılı pankartla karşılıyacak.
Yine AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanlığınca yazılan pankartta da ; Bizi Alnımızdaki secde izinden tanısınlar hocam" yazılı pankartta dikkat çekti.

Başbakan Davutoğlu'nu Nevşehir'de Osmanlıca Pankart ile Karşıladılar..

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Damat İbrahim Paşa Spor Salonu'nda yapılacak olan AK Parti Nevşehir İl Kongresi'ne katılmak üzere şehre geldi. Başbakan'ın gelişi öncesinde spor salonunda kürsünün tam karşısına Osmanlıca, "Seni Seviyoruz Güzel İnsan Ahmet Davutoğlu" pankartı asıldı. Pankart, kongreye katılan AK Partili milletvekilleri tarafından da büyük ilgi gördü.

Öte yandan Başbakan adına hazırlanan klip büyük ilgi gördü.

Nevşehir AK Parti Gençlik Kolları üyelerinin topluca selamlamalarının da yeraldığı video salonda büyük alkış aldı.

İŞTE O VİDEO-

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 7 yıl önce
devri̇mleri̇ devi̇rmeden devri̇m nasil yapilirmiş dünyaya gösteri̇yorsun.. seni̇ sevi̇yoruz yürekli̇ adam..
Avatar
bismillah - 7 yıl önce
bizi anlımızda ki secdade izinden tanısınlar diye yazmışlar..abi zaten hadisi şerif var...keşke onu yazsaydınız.efendimizi de unutmamış olurduk tek liderimizi.insalara gereken den fazla değer vermemeliyiz.yoksaallıh ın bizi hucurat suresinde uyardığı ayete düşeriz..
Avatar
allahuekber - 7 yıl önce @bismillah
bismillah.. evet doğuru söylüyorsun kardeşş
Avatar
FK - 7 yıl önce
osmanlıca karşılanmak değil marifet olan osmanlının adaletini sağlayabilmektir aslolan. o da bu menfaat birlikteliğinde mümkün görünmüyor.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 7 yıl önce
yazıktır günahtır ayıptır. vallahi billahi firavun dönemi yaptınız. kaç kişi osmanlıcayı yazıp,konuşabiliyor ki pankart yaparak takla atıyorsunuz. namaz kulun allaha karşı yaptığı bir ibadettir. anlındaki secde izinden tanı işleri yanlıştır. maun süresi 4 ve 5. ayeti şöyle der maun suresinde geçen: "yazıklar olsun şöyle namaz kılanlara ki, kıldıkları namazdan gafildirler (sehiv yaparlar)" bilmem yeterli mi? : )