banner461

TÜGVA'dan Nevşehir Milletvekillerine Ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilcisi Selçuk Cingitaş ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) AK Parti Nevşehir Milletvekillerini ziyaret etti.

banner15
TÜGVA'dan Nevşehir Milletvekillerine Ziyaret
21 Ekim 2021 Perşembe 21:40

banner517
banner134

Vakıf çalışmalarını sürdüren Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilcisi Selçuk Cingitaş ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe'yi Meclisteki makamlarında ziyaret ederek faaliyetleri hakkında bilgi verdi,

TÜGVA Nevşehir İl Temsilcisi Selçuk Cingitaş yaptığı açıklamasında; " AK Parti Nevşehir Milletvekillerimiz, kıymetli ağabeylerimiz Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’yi makamlarında ziyaret ederek, daha sistemli bir gençlik adına çalışmalarımız hakkında hasbihalde bulunduk. Misafirverperliklerinden ötürü Sayın Vekillerimize TÜGVA Nevşehir ailesi olarak teşekkür ederiz" dedi...

TEKNOFEST KUŞAĞI TÜGVA Nevşehir

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, TÜGVA Nevşehir İl Temsilcisi Selçuk Cingitaş'a ziyaretleri için teşekkür ederek, vakfın gençlere yönelik hizmetlerini takdirle karşıladığını, faaliyetlerinde her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milletvekili Açıkgöz, "Her daim Türkiye sevdasıyla çalışan TÜGVA’ya biz şahidiz." ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.