İHH bombardıman altındaki Gazze’de yardım dağıtıyor Siz de destek vermek ister misiniz?


İHH İnsani Yardım Derneği, işgal devleti İsrail’in yoğun saldırısına maruz kalan Gazze’de yardım faaliyetlerine devam ediyor.
İsrail ordusu, yıllardır rutin haline gelen saldırılarına hafta sonunda yeniden başladı. Özellikle Gazze kentinde sivil yerleşim alanlarını ağır bombardımana tutan İsrail’in saldırıları karşısında kentte yaşayan yaklaşık 600 bin sivil hayatta kalma mücadelesi veriyor.

İşgalci İsrail’in son yıllarda artırdığı saldırıları ve abluka nedeniyle zor günler yaşayan Gazze halkına yardım faaliyetleri İHH tarafından yoğunlaştırıldı.
İHH ambulansları bombardımanda yaralanan sivillere sağlık hizmeti sunarken İHH ekipleri de gıda, sağlık gibi insani yardım desteklerini büyük risklere rağmen sürdürüyor.

İHH Nevşehir teşkilatı da Gazze’de oluşturulan aşevine destek amacıyla hayırseverlere çağrı da bulundu.
Aşevinin ihtiyaçlarını karşılamak için seferber olan Nevşehir İHH, temin edilen destekleri Gazze halkına ulaşması konusunda önemli bir köprü vazifesi görüyor.

İsrail zulmüne karşı, sizler de Gazze’deki mazlum Müslümanlara destek sunmak isterseniz bağışlarınızı gönderebilirsiniz. 

Gazze’ye yardım konusunda bilgi almak isteyenler Nevşehir İHH yetililerine 0 535 932 71 25 numaralı telefondan ulaşabilir.

Haydi Nevşehir..!