Tarım ve Orman Bakan Yardımcıları Nevşehirli hemşehrimiz Av.Ebubekir Gizligider, Prof. Dr.Ahmet Gümen, Veysel Tiryaki'nin katılımında Nevşehir tarımsal faaliyetler istişare toplantısı Crowne Plaza otelde düzenlendi.

Nevşehir Valisi Ali Fidan, Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün, Emre Çalışkan, Prof. Dr. Filiz Kılıç, Tarım ve Orman Bakan Yardımcıları Av.Ebubekir Gizligider , Prof. Dr.Ahmet Gümen, .Veysel Tiryaki, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, AK Parti İl Başkanı ali Kemikkıran, MHP İl Başkanı Adnan Doğu, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Özgür Memiş, Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı birimler ile ilimiz genelinde tarımsal faaliyetler hakkında değerlendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Özgür Memiş'in brifingi ile başlayan ve basına kapalı gerçekleştirilen toplantıya ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün, "Tarım ve Orman Bakan Yardımcıları Sn. Ebubekir Gizligider , Sn.Prof.Dr.Ahmet Gümen, Sn.Veysel Tiryaki beyefendiler ve ilgili Genel Müdürlerin katılımlarıyla şehrimizin tarımsal faaliyetleri hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdik.Şehrimizin tarım, hayvancılık ve sulama alanlarındaki temel problemlerinin çözümü noktasında önemli bir çalışma gerçekleştirdik" dedi.

@bekirgizligider @DrVeyselTiryaki @TCTarim