Ürgüpspor yeni sezonda; son 4 sezondur hem A takımda hem de alt yapıda önemli başarılar elde etmesinde büyük katkıları olan; Teknik Direktör Mahmut Sami Akyüz Hocamız ile devam ediyor.

Ürgüp Spor Kulübü'nden yapılan açıklamada;

Mahmut Sami Akyüz; ilk yılında B grubunu “Şampiyon” bitirerek takımımızı BAL’a çıkaran, 2 yıl BAL’da takımımızın Teknik Direktörlüğünü yapan, geçtiğimiz sezon ise takımımızı “Nevşehir Şampiyonu” yaparak BAL Baraj müsabakası oynamasını sağlayan ve son 2 sezondur Ürgüp’te alt yapımız için çok değerli olan; “Ürgüpspor Futbol Akademisi” projesini hayata geçiren başarılı Teknik Direktör Mahmut Sami Akyüz ile yeni sezonda da devam edecek. 

Teknik Ekibe Barcelona’dan Hoca

Teknik Direktörümüz Mahmut Sami Akyüz hocamızın bu sezon ekibinde; geçmiş yıllarda Barcelona Futbol Akademi tecrübesi olan ve aynı zamanda da Galatasaray Alt Yapısın’da farklı birimlerde görev yapmış Onur Dibo Hocamız yer alacak.

Ayrıca Teknik Ekibimizde; Nevşehir HBV Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu aynı zamanda son 3 sezondur Teknik Ekibimizde olan, genç ve başarılı Antrenörümüz Mücahit Demir hocamız yer alacak.

Ürgüpspor’umuzun hak ettiği yer olan Bölgesel Amatör Lig’e çıkma yolunda “Teknik Ekibimize” yürekten başarılar diliyoruz…

#ÜrgüpsporAynıVizyonYeniHeyecan
#ÜrgüpsporHedefBölgeselAmatörLig