Nevşehir Valisi Ali Fidan; "AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Sayın Süleyman Özgün ve Sayın Emre Çalışkan'ı TBMM'de ziyaret ederek ilimize dair istişarelerde bulunduk. Sayın Milletvekillerimize nazik misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum." dedi.
Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan; "Nevşehir Milletvekilimiz Süleyman Özgün ile Sayın Valimiz Ali Fidan’ı Gazi Meclisimizde misafir ettik. Nevşehir’imizle alakalı konularda kendileriyle istişarede bulunduk. Ziyaretlerinden dolayı Sayın Valimize teşekkür ederiz. Ayağınıza sağlık.
Editör: Fikret Capacı