Nevşehir'in yüzakı Yiğitsan Tarım Makinaları Standı Türkiye’nin Tek Açık Alan Özel Patates Fuarı olan 'POTATO DAYS TURKEY 2023''de Fuarın İlk Gününde Beğeni Topladı...

Türkiye'nin tek ve en kapsamlı özel patates fuarı olan "Patates Günleri" fuarında Yiğitsan Tarım Makinaları standı fuarın ilk gününde beğeni topladı. 

Patates Günleri Fuarının açılışı Nevşehir Valisi Ali Fidan, Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Prof.Dr. Filiz Kılıç, Protokol Üyeleri, Sektör Temsilcileri ve üreticilerin katılımıyla gerçekleşti.

Yiğitsan Tarım Makinaları Sahibi Hurşit Yiğit yaptığı açıklamada, "Potato Days Fuar Kapsamında Tarım Standımızı ve uygulamalı patates söküm alanlarımızı ziyaret eden Nevşehir Valimiz Sn. Ali Fidan Beyefendi’ye, Ak Parti Nevşehir Milletvekilimiz Sn. Süleyman Özgün Beyefendi’ye, Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Sn. Prof.Dr. Filiz Kılıç Hanımefendiye, Nevşehir Kosgep Müdürümüz Ali Usta Beyefendi’ye şükranlarımızı sunarız." İfadelerini kullandı.

YİĞİTSAN TARIM MAKİNALARI

 Tarım makinaları sektöründe 25 yıldır üstün hizmet anlayışı ile siz değerli çiftçilerimize hizmet veren firmamız yeni yerinde farklı hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir. 

      Her zaman sektöründeki ilklerin üreticisi olan firmamız ürün çeşidini ve kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. Firmamız içinde faaliyet gösteren Ar-Ge ünitemizle çiftçilerimize uluslararası standartlarda ürünler sunmanın heyecanı içerisindeyiz. 

      

      Üç kıtada 10 ülkeye ihracat yapan firmamızın en büyük hedefi uluslararası çapta aranan bir marka olmaktır. Standart makinalar yanında isteğe bağlı özel makinalar da üreten firmamız sektör lideri olmanın haklı gururu ile siz değerli çiftçilerimizin desteği ile kaliteden asla taviz vermeden beklentilere en uygun makinaları üretmeye devam edecektir. 

Semt: Özel Organize Sanayi Bölgesi

Şehir: Nevşehir

Ülke: TÜRKİYE

Telefon: 0 530 371 85 84

Email: [email protected]

Fax: 0 384 242 90 96