banner461
banner195

9.Geleneksel Altınyıldız Kitap Şenliği Başladı

Altınyıldız İlköğretim Kurumunun bu yıl 9.sunu 8 yazarın katılımıyla düzenlediği geleneksel kitap şenliği etkinliklerinin açılışı değerli yazarımız Metin ÖZDAMARLAR  ile 12 Ocak 2018 Cuma saat 10.00’da gerçekleştirildi.

9.Geleneksel Altınyıldız Kitap  Şenliği Başladı
12 Ocak 2018 Cuma 15:39

banner143
banner134
Altınyıldız İlköğretim Kurumunun bu yıl 9.sunu 8 yazarın katılımıyla düzenlediği geleneksel kitap şenliği etkinliklerinin açılışı değerli yazarımız Metin ÖZDAMARLAR  ile 12 Ocak 2018 Cuma saat 10.00’da gerçekleştirildi.
 
Altınyıldız İlköğretim Kurumu  Müdürü Sayın Mehmet ERAVCI kitap şenliğinin açılış kurdelesini Nevşehir Valisi Sayın İlhami AKTAŞ'ın eşi Sayın Songül AKTAŞ hanımefendi  ve diğer misafirlerimizle birlikte kesmesinin ardından; okuyan, sorgulayan bir nesil yetiştirmek amacıyla her yıl düzenlediğimiz kitap şenliğinin 9.sunu düzenlemekten büyük bir onur duyduğunu belirtti  ve  öğrencilere kitap dolu bir yaşam dileyip, katılım için herkese teşekkür etti.İlkokullar için düzenlenen oturumda Sayın Metin ÖZDAMARLAR'a günün anısına okulumuz plaketi Sayın Songül AKTAŞ hanımefendi  tarafından verilirken ortaokullar için düzenlenen oturumda ise günün anısına plaketimiz Sayın Kurum Müdürümüz Mehmet ERAVCI tarafından  takdim edilmiştir.
 
9.Geleneksel Kitap Şenliği’nin 2.konuğu Yazar Metin ÖZDAMARLAR ilkokul ve ortaokul öğrencilerine iki ayrı söyleşi yaptıktan sonra okulumuz kafeteryasında öğrencilerle buluşarak kitaplarını imzaladı.

Geleneksel Kitap  Şenliğimizde yer alan diğer yazarlarımız ve söyleşi ve imza saatleri
CEM GÜLBENT   15 Ocak PAZARTESİ   Saat:10.00
ZEYNEP ÖZATALAY 16 Ocak SALI          Saat:10.00
PELİN GÜNEŞ 16 Ocak SALI   Saat:14.00
MİYASE SERTBARUT 17 Ocak ÇARŞAMBA    Saat:10.00
YUSUF ASAL   17 Ocak ÇARŞAMBA           Saat:14.00
TOPRAK IŞIK 18 Ocak PERŞEMBE Saat:10.00
 
 
 
 
 
 
          
 
 
 
 
Kitaptan daha iyi bir arkadaş yoktur,zaman zaman insana dert ortaklığı eder,insanın gönlünü açar,yüreğine su serper.Gönlünün her muradına onunla erişirsin, böylesine güzel bir dost görülmemiştir; ne incitir; ne incinir.
Kitap Dolu günler Dileğiyle.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.