banner461
banner195

Özel Kardelen Eğitim Kurumları'ndan İl jandarma Komutanına Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir'in lider eğitim kurumu Özel Kardelen Koleji idarecileri Faruk ÇAMCI ve Mürsel MERT, Nevşehir İl Jandarma Alay Komutanlığına atanan Jandarma Kıdemli Albay Ramazan AKÇA'yı makamında ziyaret etti.

Özel Kardelen Eğitim Kurumları'ndan İl jandarma Komutanına Hayırlı Olsun Ziyareti
30 Eylül 2016 Cuma 12:22

banner143
banner134
Nevşehir'in lider eğitim kurumu Özel Kardelen Koleji idarecileri Faruk ÇAMCI ve Mürsel MERT, Nevşehir İl Jandarma Alay Komutanlığına atanan Jandarma Kıdemli Albay Ramazan AKÇA'yı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hem ülkemize hem de şehrimize hayırlı olması temennisinde bulundu. Nevşehir'in en köklü özel eğitim kurumunun Kardelen Koleji olduğunu ve geçen eğitim-öğretim döneminde  yapılan TEOG ve LYS sınavlarında  elde edilen Nevşehir ve Türkiye birinciliklerinden dolayı ne denli gururlu olduğunu belirten Kardelen Koleji ilköğretim müdürü Faruk ÇAMCI yine aynı başarıyı bu yılda yakalamayı hedeflediklerini belirtti.
Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Nevşehir il jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ramazan AKÇA, nazik ziyaretleri için Kardelen Koleji idarecilerine teşekkür etti.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.