banner461
banner195

Vali Aktaş Umuda Bir Adım Tüm Engelliler Derneğinin İftarına Katıldı

Vali Aktaş Umuda Bir Adım Tüm Engelliler Derneğinin İftarına Katıldı
20 Haziran 2017 Salı 15:34

banner143
banner134
 Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş Hanımefendi Umuda bir Adım Tüm Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programına katıldı.

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Tafana restoranda gerçekleştirilen iftar programına, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş Hanımefendi, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Hüseyin Şener ve Eşi İlknur Şener Hanımefendi, Umuda bir Adım Tüm Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Hülya Belirir, davetliler, özel insanlar ve aileleri katıldı.

Programda; Umuda bir Adım Tüm Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Hülya Belirir, tüm davetlilerin Ramazan Ayını tebrik etti. İftar programı vesilesiyle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belirir “özel insanlarımızı ve ailelerini bu özel gecede yalnız bırakmadığınız için herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.

Yapılan iftarın ardındanNevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş Hanımefendi, özel insanlar ve aileleri ile yakından ilgilendi, istek ve taleplerini dinledi.
Program sonunda, İlimiz Valisi İlhami Aktaş iftar programının hazırlanmasında emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.