banner461

Başvurular 30 Ocak’a Kadar Yapılabilecek

 2017 Yılı 1. Dönem BAP Başvuruları 16 - 30 Ocak 2017 tarihi arasında yapılacak.

banner503
Başvurular 30 Ocak’a Kadar Yapılabilecek
16 Ocak 2017 Pazartesi 13:11

banner143
banner134
 2017 Yılı 1. Dönem BAP Başvuruları 16 - 30 Ocak 2017 tarihi arasında yapılacak.
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü
Tarafından yapılan açıklamalara göre; 2017 Yılı Bilimsel Araştırma Projeleri 1. Başvuru Dönemi 16- 31 Ocak 2017 tarihleri arasında yapılacak. Yurtdışı Konge Katılım Desteği Projeleri: Devamlı Açık olacak.
2017 Yılı Parasal Destek Üst Limitleri Altyapı Destek Projeleri için 30 bin TL, Bilimsel Araştırma Projeleri için 30 bin TL, Lisansüstü Tez Projeleri: Doktora Projeleri için 10 bin TL, Yüksek Lisans Projeleri için 5 bin TL, Yurtdışı Kongre Katılım Desteği Projeleri için 2 bin TL olarak belirlendi.
Proje başvuruları BAP sayfamızda bulunan "Belgeler" sekmesi altındaki "Formlar" içerisindeki "Başvuru Formu" kullanılarak hazırlanır, çıktısı alınır ve imzalanacak. Başvuru Formundaki talep edilen gerekli belgeler eksiksiz olarak hazırlanan forma eklenecek. İmzalanmış olan başvuru formu ve ekleri bilgisayara taratılır ve PDF formatında "Neü İç Ağ"da bulunan "Akademik İşlemler" sekmesi altındaki "BAP Başvuru" modülünde ki bilgiler girildikten sonra sisteme yüklenir. İmzalı başvuru formu ve ekleri BAP birimine elden teslim edilir. Proje başvuru formu hazırlanırken talep edilecek olan analiz, test, kitap veya yayın basımları, vb çalışmaların öncelikle üniversitemiz bünyesinde faaliyet gösteren Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Tasarım, Baskı Uygulama ve Araştırma Koordinatörlüğünde yaptırılması, yaptırılamıyor ise diğer kamu veya özel kuruluşlarda yaptırılması gerekmekte. Talep edilecek makine ve techizat ile kitapların üniversitemizin laboratuvarları, Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Kütüphanelerinde bulunup bulunmadığının araştırılmasından sonra yazılmalı.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.