banner461
banner195

Emekli Belediyeci İhsan Göçmen Son Yolculuğuna Uğurlandı

Avanos Belediyesine uzun yıllar hizmet veren, gerek mesai arkadaşları gerek Avanos esnafı ve bütün vatandaşlarca çok sevilen emekli belediyeci İhsan Göçmen hayatını kaybetti.

Emekli Belediyeci İhsan Göçmen Son Yolculuğuna Uğurlandı
11 Temmuz 2015 Cumartesi 12:15

banner143
banner134

 Avanos Belediyesine uzun yıllar hizmet veren, gerek mesai arkadaşları gerek Avanos esnafı ve bütün vatandaşlarca çok sevilen emekli belediyeci İhsan Göçmen hayatını kaybetti.

Avanos’un sevilen yüzlerinden olan değerli meslektaşımız emekli Belediyeci İhsan Göçmen için, Belediye önünde tören düzenlendi. Törene Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, İhsan Göçmen ile yıllarca çalışmış olan mesai arkadaşları, akraba ve dostları katıldı.

Belediye önünde düzenlenen törende Belediye Başkanı İsmet İnce; “Avanos, herkes tarafından sevilen büyük bir değerini kaybetti. Bu binada ve Avanos Belediyesinde uzun yıllar hizmet etti. Vazife ve görev adamıydı, çalışkandı ve herkes tarafından çok sevilirdi. Onu her zaman bu haysiyetleri ile hatırlayacağız. Ailesi başta olmak üzere sevenlerine ve mesai arkadaşlarına sabırlar diliyorum. Hakkınızı helal ediniz, hepimizin başı sağ olsun” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.