banner461
banner195

Külliye Dernek Başkanı Salaş: “Külliye Hemşehrilerimizin Omuzlarında Yükselecektir”

Nevşehir Külliyesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı İbrahim Salaş, yapımı devam eden külliye konusunda açıklamada bulundu.

Külliye Dernek Başkanı Salaş: “Külliye Hemşehrilerimizin Omuzlarında Yükselecektir”
31 Temmuz 2015 Cuma 10:39

banner143
banner134
Nevşehir Külliyesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı İbrahim Salaş, şehrimizin en köklü eserlerinden biri konumundaki Külliyenin yapımı için hayır hizmetlerinde birbirleri ile yarışan Kadirşinas hayırseverlerin kendilerini yalnız bırakmadığını belirtti.

Nevşehir Külliyesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı İbrahim Salaş yaptığı açıklamada, Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilen Külliye’nin yapımı için hayırsever vatandaşların açılan hesaplara katkı sağlayabilmek için çaba harcadığını belirterek, teşekkür etti. Salaş “Bu eser, şehrimizde geleceğimize ulaştıracağımız en önemli değerlerimiz arasında ilk sıralarda yer alacaktır. Bu nedenle hayırsever hemşehrilerimiz her zaman olduğu gibi böylesine önemli bir eserin şehrimize kazandırılması noktasında, bizleri yalnız bırakmadılar. İmkanları ölçüsünde Külliyemizin yapımı için açılan hesaplara gereken desteği sağlıyorlar. Onun için Kadirşinas kardeşlerimize teşekkür ediyorum ”dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.