banner461
banner195

NEHÜ Rektörü, Başbakan Davutoğlu ve Beraberindeki Heyet ile Sırbistan’a Gitti

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Ahmet Davutoğlu ve beraberindeki heyet ile Sırbistan’a gitti.

NEHÜ Rektörü, Başbakan Davutoğlu ve Beraberindeki Heyet ile Sırbistan’a Gitti
31 Aralık 2015 Perşembe 15:19

banner143
banner134
  Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç,  Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Ahmet  Davutoğlu ve beraberindeki heyet ile Sırbistan’a gitti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın da aralarında bulunduğu heyetle Sırbistan’a gitti. İki ülke arasındaki ikili ilişkilerin yanı sıra akademik işbirliği açısından Sırbistan’daki üniversiteler ile mevcut ilişkilerin geliştirilmesine yönelik görüşmelerin de yer aldığı resmi ziyaret iki gün sürdü.

Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun, Sırp mevkidaşı Aleksandar Vuçiç'in daveti üzerine başkent Belgrad'ta gerçekleştirdiği temaslar kapsamında, ikili ilişkiler bütün yönleriyle ele alınarak bölgesel ve uluslararası konularda da görüş alışverişinde bulunuldu.

Rektörümüz Belgrad Devlet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vladimir Bumbaširević  ve Novi Pazar Devlet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Miladin Kostić ile ikili temaslarda bulundu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.