banner421
banner461
banner195

Gizligider:“Terör Meselesini Bitirmeye Kararlıyız“

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, Biz AK Parti hükümeti olarak terör sorununu bitirmeye kararlı olduklarını söyledi.

Gizligider:“Terör Meselesini Bitirmeye Kararlıyız“

banner143
banner134

 Türkiye’de çözümü, terörün bitmesini istemeyen gurupların geçmişte olduğu gibi bugün de süreci engellemeye çalıştıklarını savunan Gizligider, çözüm sürecinde hükümetin az konuştuğunu ya da bilgi vermediğini savunanların olduğunu ifade etti.

 

 

Sürece karşı çok hassas olduklarını, çok düşünüp az söylediklerini belirten Gizligider, şunları kaydetti:

 

“76 milyon halkımızdan gizlediğimiz veya milletimizi, şehitlerimizi ve yakınlarını incitecek hiçbir hesabın veya pazarlığın içinde olmadık, olmayacağız da… Bizim Türkiye gibi bir sevdamız var, AK Parti olarak ülkemizin her metrekaresinde varız, bazıları gibi belli bölgelerin partisi değil 76 milyonun partisiyiz. Son derece hassas bir süreçten geçiyoruz. Biz sırtımızda yumurta küfesi taşıyoruz, o sebeple adımlarımızı çok dikkatli ve ölçerek atıyoruz. 76 milyon halkımızı incitmeden çözmek derdindeyiz. Sayın Başbakanımızın söylediği gibi bedeli ne olursa olsun çözeceğiz, baldıran zehri de olsa içeceğiz. 30 yıldır ülkemizin ve bölgemizin başına bela olmuş terör meselesini Allah’ın izniyle hükmet olarak bitirmeye kararlıyız. “dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MİLLET - 5 yıl önce
üniter yapımızla ilgili bir sorun yokken.terörün çözümünü istemeyenler acaba neyin peşinde.çözüm sürecinin karşısında olanlar bunun vebalini asla bu millete ödeyemezler.çözümsüzlük sürecinden beslenenlere yazıklar olsun.
Avatar
MİLLET - 5 yıl önce
bu zihniyet geçmişte ak parti kibris i satiyor demişti.bir asker mi çekildi,1 m2 toprak mi verildi.bir adim geriye mi atildi.
Avatar
MİLLET - 5 yıl önce
türkiye nin yillara sair sorunlariyla,siyasi bekalarini sağlayan zihniyetlerin de oyununu bozacak.
Avatar
MİLLET - 5 yıl önce
bu milliyetçi ve cumhuriyetçi geçinenler,bankalarin içi boşaltilirken,türkiye iflas ederken,türkiye 1 milyar dolar için esas duruş bekletilirken nerdeydiler.
Avatar
MİLLET - 5 yıl önce
bu zihniyetin tek becerdiği bir iş vardir.oda üniversiteleri kariştirmak.kaostan beslenmek.adnan menderes in ahi bunlari iflah etmez.
Avatar
MİLLET - 5 yıl önce
recep tayyip erdoğan in elinin tozu olabilirlermi ki.onun milletine olan sevdasini algilayabilmiş olsalardi.siyasi birakirlardi.
Avatar
MİLLET - 5 yıl önce
allah hükümetimizin bu kutlu yürüyüşte,yar ve yardimcisi olsun.saygilarimla...
Avatar
Murat - 5 yıl önce
insallah iyi olur. anladigim kadari ile bu cozum surecinin icerigini kimse bilmiyor. vekillerimizde buna dahil. yumurta kufesinin altina saklaniyorlar. hayirlisi olsun diyelim.