Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Ankara’da düzenlenen 79. Genel Kurulu’na Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı, Genel Kurul delegeleri; Ali Aslan, Yücel Erdoğan, Resul Yener ve Genel Sekreter Uğur Aydoğan katılım sağladı.

TOBB 79. Genel Kurulu Hizmet Şeref Belgesi Takdim Töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla, Ankara’da TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Ali Aslan Hizmet Şeref Belgesi aldı

TOBB 79. Genel Kurulu kapsamında gerçekleştirilen törende, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi ve TOBB delegesi Ali Aslan’a ‘Hizmet Şeref Belgesi’ verildi. Aslan, ‘Hizmet Şeref Belgesi’ni düzenlenen törende TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile NTB Başkanı İbrahim Salaş’ın elinden aldı.

Genel Kurul Hizmet Şeref Belgesi Takdim Töreni sonrası Türkiye’nin yerli ve milli otomobili gururumuz “TOGG”un çekilişi yapıldı.

Nevşehir Ticaret Borsası adına kura çekilişini gerçekleştirilen Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 203 no’lu TOGG’u Nevşehir Ticaret Borsası’na kazandırdı. Genel Kurulda TOGG’un tamamlanan işlemlerinin ardından 203. çekiliş sıra numarasına göre teslim edileceği bilgisi verildi. 

Salaş: “Şehrimize, üyelerimize ve Borsamıza hayırlı olsun”

Kura sonrası açıklamalarda bulunan NTB Başkanı Salaş; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde TOGG çekilişine katıldık. Türkiye’mizin 100. Yılında 203 numaralı kurayı çektik. Şehrimize, üyelerimize ve Borsamıza hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ’TOBB Genel Kurulu’na tek aday olarak seçimlere giden Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na her zaman olduğu gibi bu dönemde de Borsamız olarak desteklediğimizi, bundan sonra da kalıcı eserleri hep birlikte gerçekleştirerek, bölgemize ve ülkemize katmaya değer oluşturmaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda Sayın Hisarcıklıoğlu’na ve oluşacak yeni Yönetim Kurulu’na şimdiden başarılar dilerim.’’ dedi.