AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün, Emre Çalışkan, Belediye Başkanı Savran, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran ve Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan hafta sonu güne sanayi ziyaretleri ile başladı. Yeni Sanayi Sitesinde bulunan esnaflarla birlikte kahvaltı yapan AK Parti heyeti, esnafların talep ve önerilerini dinledi.

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran; "Bereket dolu bir gün… Yeni güne sanayi esnafımızla başladık. Bütün esnafımıza hayırlı, bereketli kazançlar diliyorum." dedi.

Sanayi esnaflarına Yeni Sanayi Projesi’nin son durumu hakkında bilgiler vererek sorularını cevaplandıran Belediye Başkanı Savran, “Esnaflarımızın beklentilerini çok iyi biliyoruz. Gerek mevcut sanayimiz gerekse de yeni sanayi sitemiz ile ilgili çok önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz.  Milletvekillerimiz ve teşkilatlarımız ile birlikte sanayici esnafımızın yüzünü güldüreceğiz.” dedi.

Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün; "Sanayi esnafımızla kahvaltıdayız. Her zaman çalışan, üreten insanımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm esnaflarımıza hayırlı işler, bol kazançlar dileriz." dedi.

Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan; "Sanayi Esnafımızla bir araya geldik. Hasbihal ettik, sorunlarına çözüm üretmek için karşılıklı istişareler ettik. Esnafımızla hep birlikte olacak, hep beraber hareket edeceğiz."

AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran; "Sanayi esnaflarımızın daveti üzerine kahvaltı programında bir araya geldik. Bu güzel Misafirperverliklerinden dolayı tüm esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyoruz." dedi.