banner461

Nevşehir'de emniyet kemeri uygulaması yapıldı

İçişleri Bakanlığınca, trafik kazalarında emniyet kemerinin önemine dikkat çekmek için "BAYRAMINIZ KEMERLİ OLSUN" sloganıyla Nevşehir'de uygulama yapıldı.

banner15
Nevşehir'de emniyet kemeri uygulaması yapıldı
29 Nisan 2022 Cuma 18:22

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, "BAYRAMINIZ KEMERLİ OLSUN" emniyet kemeri uygulamasına katıldı.

Tüm ülke genelinde olduğu gibi ilimiz Nevşehir'de de eş zamanlı olarak tüm il ve ilçelerimizde gerçekleşen uygulamada Vali Becel, sürücülere emniyet kemeri kullanmanın önemi hakkında uyarılarda bulundu.

Vali Becel, Nevşehir'de “Emniyet Kemeri Uygulaması” Yaptı

Nissara önünde gerçekleştirilen uygumalada sürücülerle emniyet kemeri hakkında konuşan Vali Becel, “trafikte emniyet kemeri kullanımı yaralamalı kazalarda riski yüzde altmış azaltmaktadır. Güvenli trafik bir hareketinize bakar. Sağ ve sağlıklı kalabilmek için lütfen yaşam kemerimizi takalım, takmayanları uyaralım.” dedi.

Sürücüleri emniyet kemeri hakkında bilgilendirici broşür dağıtan Vali Becel, vatandaşların Ramazan bayramlarınıda tebrik etti.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten 2. Sınıf Emniyet Müdürü İsmail Dinçer Öğüt, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Albay Bahittin Murat Yakın ve Polis Memurları da uygulamaya katılarak sürücülere emniyet kemeri kullanma konusunda uyarılarda bulunup bilgilendirici broşür dağıttılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.