Seçimlerin Nevşehir’e hayırlı olmasını temenni eden Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş; “14 Mayıs Seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre seçilen Sayın Milletvekillerimiz; Süleyman Özgün Beyefendi, Emre Çalışkan Beyefendi ve Prof. Dr. Filiz Kılıç Hanımefendi'yi Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı olarak sizleri şahsım, yönetimim ve meclisimiz olarak gönülden kutlarız. 

Genel seçimler sonucunda halkımızın teveccühünü kazanarak Nevşehir’i mecliste temsil etme onuruna eriştiniz. Bu, hem sizin kişisel başarınızı hem de halkımızın sizlere duyduğu güveni göstermektedir. Nevşehir Ticaret Borsası olarak, sivil toplumun önemli bir parçası ve Nevşehir’in ekonomik kalkınmasının destekçisi olarak, sizlerle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

İnanıyoruz ki, sizlerin icra kabiliyetiyle Nevşehir, ekonomik ve sosyal anlamda büyük ilerlemeler kaydedecektir. Üstlendiğiniz bu önemli görevin, hem Nevşehir'imiz hem de ülkemiz için hayırlı olmasını diler, sizlere görevinizde başarılar dileriz. Halkımızın sizlere verdiği bu önemli görevi, halkımızın refahı ve mutluluğu için en iyi şekilde yerine getireceğinize olan inancımız tamdır. Birlikte çalışmayı ve Nevşehir'imizin geleceğini şekillendirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. 


Seçimlerde Milletvekili seçilmeyen kıymetli adaylarımıza emeklerinden ve gayretlerinden ötürü teşekkür ediyor. Gelecek kariyerlerinde başarılarının devamını diliyorum. Cenab-ı Allah seçimleri ilimize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu etsin” dedi.